OneSignal (3.0.2) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Language
am: ቋንቋ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Settings
am: ቅንብሮች
