OneSignal (3.0.2) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Language
bg: Език

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Settings
bg: Настройки

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Notifications
bg: Известия

en: Successful
bg: Успешни
