OneSignal (3.0.2) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: True
bo: འགྲིག༼True༽

en: False
bo: ནོར་བ༼False༽

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: About
bo: གསལ་བཤད
