OneSignal (3.0.2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Language
eo: Lingvo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Settings
eo: Agordoj

en: Configuration
eo: Agordoj
