OneSignal (3.0.2) - en to gd translation catalogue (6 entries)

en: Operations
gd: Gnìomhan

en: Language
gd: Cànan

en: Yes
gd: Tha

en: No
gd: Chan eil

en: Settings
gd: Roghainnean

en: Configuration
gd: Rèiteachadh
