OneSignal (3.0.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Language
hy: Լեզու

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: True
hy: Ճիշտ

en: False
hy: Սխալ

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա
