OneSignal (3.0.2) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Language
is: Tungumál

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Settings
is: Stillingar

en: True
is: Rétt

en: False
is: Rangt

en: Canceled
is: Hætt við

en: About
is: Um
