OneSignal (3.0.2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Language
ka: ენა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია
