OneSignal (3.0.2) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Language
kk: Тіл

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Settings
kk: Теңшелімдер
