OneSignal (3.0.2) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Language
km: ភាសា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Failed
km: បាន​បរាជ័យ

en: About
km: អំពី
