OneSignal (3.0.2) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Language
ku: زمان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: About
ku: دەربارە
