OneSignal (3.0.2) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍
