OneSignal (3.0.2) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Language
ne: भाषा

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: About
ne: बारेमा
