OneSignal (3.0.2) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Language
ps: ژبه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Settings
ps: امستنې

en: Configuration
ps: سازول

en: About
ps: په اړه
