OneSignal (3.0.2) - en to pt translation catalogue (19 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Language
pt: Idioma

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Settings
pt: Configurações

en: True
pt: Verdadeiro

en: False
pt: Falso

en: Configuration
pt: Configurações

en: Remaining
pt: Restantes

en: Notifications
pt: Notificações

en: Successful
pt: Bem sucedido

en: Received
pt: Recebido

en: Failed
pt: Reprovado(a)

en: Canceled
pt: Cancelado

en: About
pt: Sobre

en: Converted
pt: Convertido

en: Contents
pt: Conteúdos

en: Headings
pt: Cabeçalhos

en: Ip Address
pt: Endereço IP
