OneSignal (3.0.0) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Language
sv: Språk

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Settings
sv: Inställningar

en: True
sv: Sant

en: False
sv: Falskt

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Remaining
sv: Återstående

en: Notifications
sv: Aviseringar

en: Successful
sv: Lyckades

en: Received
sv: Mottagen

en: Failed
sv: Misslyckades

en: Canceled
sv: Avbruten

en: About
sv: Om

en: Converted
sv: Konverterad

en: Headings
sv: Rubriker
