OneSignal (8.x-2.1) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Language
cs: Jazyk

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Settings
cs: Nastavení

en: True
cs: Pravda (True)

en: False
cs: Nepravda (False)

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Remaining
cs: Zbývající

en: Successful
cs: Úspěšné

en: Received
cs: Přijato

en: Canceled
cs: Zrušeno

en: About
cs: Popis
