OneSignal (8.x-2.1) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Language
da: Sprog

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Settings
da: Indstillinger

en: True
da: Sandt

en: False
da: Falsk

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Remaining
da: Resterende

en: Notifications
da: Meddelelser

en: Successful
da: Lykkedes

en: Received
da: Modtaget

en: Failed
da: Mislykkedes

en: Canceled
da: Annulleret

en: About
da: Om

en: Converted
da: Konverteret

en: Headings
da: Overskrifter
