OneSignal (8.x-2.1) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Language
gl: Idioma

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Settings
gl: Axustes

en: True
gl: Verdadeiro

en: False
gl: Falso

en: Configuration
gl: Configuración

en: Failed
gl: Fallo

en: Canceled
gl: Cancelado

en: About
gl: Información

en: Converted
gl: Convertida
