OneSignal (8.x-2.1) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Language
he: שפה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Settings
he: הגדרות

en: True
he: אמת

en: False
he: שלילי

en: Configuration
he: הגדרות

en: Remaining
he: נשארו

en: Notifications
he: הודעות

en: Successful
he: התקבלו

en: Failed
he: נכשל

en: Canceled
he: בוטל

en: About
he: אודות

en: Converted
he: מומרים
