OneSignal (8.x-2.1) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Language
hr: Jezik

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Settings
hr: Postavke

en: True
hr: Istina

en: False
hr: Netočno

en: Configuration
hr: Postavke

en: Remaining
hr: Preostalo

en: Notifications
hr: Obavijesti

en: Successful
hr: Uspješno

en: About
hr: Opis
