OneSignal (8.x-2.1) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: True
kn: ನಿಜ

en: False
kn: ಅಲ್ಲ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Remaining
kn: ಬಾಕಿಇರುವ

en: Notifications
kn: <b>ಸೂಚನೆಗಳು</b>

en: Received
kn: ಸ್ವೀಕರಿಸಲಾದ

en: Failed
kn: ವಿಫಲವಾಗಿದೆ

en: Canceled
kn: ರದ್ದು ಮಾಡಲಾದ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Contents
kn: ಒಳ ಅಂಶಗಳು
