OneSignal (8.x-2.1) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Language
lv: Valoda

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Notifications
lv: Paziņojumi

en: Successful
lv: Veiksmīgi izpildīts

en: Received
lv: Saņemts

en: Canceled
lv: Atteikts

en: About
lv: Par
