OneSignal (8.x-2.1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Language
mn: Хэл

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: False
mn: Худал

en: Configuration
mn: Тохиргоо
