OneSignal (8.x-2.1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Language
mr: भाषा

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Settings
mr: संरचना

en: True
mr: सत्य

en: False
mr: चूक

en: Configuration
mr: संरूपण
