OneSignal (8.x-2.1) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Language
nl: Taal

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Settings
nl: Instellingen

en: True
nl: Waar

en: False
nl: Niet waar

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Remaining
nl: Resterend

en: Notifications
nl: Meldingen

en: Successful
nl: Succesvol

en: Received
nl: Ontvangen

en: Failed
nl: Mislukt

en: Canceled
nl: Geannuleerd

en: About
nl: Over

en: Converted
nl: Geconverteerd

en: Contents
nl: Inhoud

en: Headings
nl: Koppen

en: Ip Address
nl: IP-adres
