OneSignal (8.x-2.1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Language
nn: Språk

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Configuration
nn: Oppsett
