OneSignal (8.x-2.1) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Language
ro: Limba

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Settings
ro: Setări

en: True
ro: Adevărat

en: False
ro: Fals

en: Configuration
ro: Configurație

en: Notifications
ro: Notificări

en: Successful
ro: A avut succes

en: Received
ro: Recepționat

en: Failed
ro: Eșuat

en: Canceled
ro: Anulate

en: About
ro: Despre
