OneSignal (8.x-2.1) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Language
sk: Jazyk

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: True
sk: Pravda

en: False
sk: Nie

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Remaining
sk: Zostávajúce

en: Notifications
sk: Upozornenia

en: Successful
sk: Úspešné

en: Received
sk: Prijaté

en: Failed
sk: Neúspešné

en: Canceled
sk: Zrušená

en: Welcome Message
sk: Uvítacia správa

en: About
sk: Informácie o
