OneSignal (8.x-2.1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Language
sq: Gjuha

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: About
sq: Informacione
