OneSignal (8.x-2.1) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Language
tr: Dil

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Settings
tr: Ayarlar

en: True
tr: Doğru

en: False
tr: Yanlış

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Notifications
tr: Bildirimler

en: Successful
tr: Başarılı

en: Received
tr: Alındı

en: Failed
tr: Hata oluştu

en: Canceled
tr: İptal edilenler

en: About
tr: Hakkında

en: Converted
tr: Dönüştürülmüş

en: Headings
tr: Başlıklar
