OneSignal (8.x-2.2) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Language
bs: Jezik

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Settings
bs: Postavke

en: Notifications
bs: Obavijesti

en: Converted
bs: Konvertovan
