OneSignal (8.x-2.2) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Language
ca: Llengua

en: Yes
ca: Sí

en: Settings
ca: Paràmetres

en: True
ca: Cert

en: False
ca: Fals

en: Configuration
ca: Configuració

en: Notifications
ca: Notificacions

en: Successful
ca: Correctament

en: Unset
ca: Desactivat

en: Received
ca: Rebut

en: Failed
ca: Fallat

en: Canceled
ca: Cancel·lades

en: About
ca: Detalls

en: Converted
ca: Convertida

en: Contents
ca: Continguts

en: Headings
ca: Capçaleres
