OneSignal (8.x-2.2) - en to es translation catalogue (18 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Language
es: Idioma

en: Yes
es: Sí

en: Settings
es: Configuración

en: True
es: Verdad

en: False
es: Falso

en: Configuration
es: Configuración

en: Remaining
es: Restante

en: Notifications
es: Avisos

en: Successful
es: Exitoso

en: Unset
es: Deseleccionar

en: Received
es: Recibido

en: Failed
es: Falló

en: Canceled
es: Cancelado

en: About
es: Acerca de

en: Converted
es: Convertido

en: Headings
es: Encabezamientos

en: Notification ID
es: ID de notificación
