OneSignal (8.x-2.2) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Operations
mg: Hatao

en: Language
mg: Teny

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Configuration
mg: Fanamboarana
