OneSignal (8.x-2.2) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: True
my: အမှန်

en: False
my: အမှား

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: About
my: အကြောင်း
