OneSignal (8.x-2.2) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Language
pl: Język

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Settings
pl: Ustawienia

en: True
pl: Prawda

en: False
pl: Fałsz

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Remaining
pl: Pozostało

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: Successful
pl: Zakończone sukcesem

en: Failed
pl: Niepowodzenie

en: Canceled
pl: Anulowane

en: About
pl: O stronie

en: Converted
pl: Skonwertowano

en: Headings
pl: Nagłówki

en: Ip Address
pl: Adres ip
