OneSignal (8.x-2.2) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: False
th: เท็จ

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Failed
th: ไม่ผ่าน

en: Canceled
th: ยกเลิก

en: About
th: เกี่ยวกับ
