OneSignal (8.x-2.2) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Language
bn: ভাষা

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: About
bn: সম্পর্কে
