OneSignal (8.x-2.2) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Language
cy: Iaith

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: True
cy: Gwir

en: False
cy: Anwir

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Converted
cy: Wedi ei drawsnewid
