OneSignal (8.x-2.2) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Language
fi: Kieli

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Settings
fi: Asetukset

en: True
fi: Tosi

en: False
fi: Epätosi

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Notifications
fi: Ilmoitukset

en: Successful
fi: Onnistunut

en: Received
fi: Vastaanotettu

en: Canceled
fi: Peruutettu

en: About
fi: Tietoja
