OneSignal (8.x-2.2) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Language
hi: भाषा

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: True
hi: सही

en: False
hi: गलत

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Successful
hi: सफल

en: Failed
hi: असफल हुआ

en: About
hi: के बारे में
