OneSignal (8.x-2.2) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Language
it: Lingua

en: Yes
it: Sì

en: Settings
it: Impostazioni

en: True
it: Vero

en: False
it: Falso

en: Configuration
it: Configurazione

en: Notifications
it: Notifiche

en: Successful
it: Riuscito

en: Received
it: Ricevuto

en: Failed
it: Non riuscito

en: Canceled
it: Annullati

en: About
it: Informazioni

en: Converted
it: Convertita

en: Headings
it: Intestazioni
