OneSignal (8.x-2.2) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Language
jv: Basa

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Settings
jv: Sétingan

en: True
jv: Bener

en: False
jv: Salah

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: About
jv: Ngenani
