OneSignal (8.x-2.1) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Language
lt: Kalba

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Successful
lt: Sėkmingai

en: Received
lt: Gauta

en: Failed
lt: Nepavyko

en: Canceled
lt: Atšaukta

en: About
lt: Apie
