OneSignal (8.x-2.2) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Language
os: Æвзаг

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Settings
os: Амонæнтæ
