OneSignal (8.x-2.2) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Language
te: భాష

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Settings
te: అమరికలు

en: True
te: సత్యం

en: False
te: అసత్యం

en: Failed
te: విఫలమైంది

en: About
te: గురించి
