OneSignal Pushout (1.0.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Submit
sl: Pošlji

en: Unsubscribe
sl: Odjavi me

en: Description
sl: Opis

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Recipients
sl: Prejemniki

en: Debug
sl: Razhroščevanje

en: About
sl: O modulu
