OneSignal Pushout (1.0.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ar: إرسال

en: Unsubscribe
ar: الغ الاشتراك

en: Description
ar: الوصف

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Recipients
ar: المتسلمون

en: Debug
ar: تنقيح

en: About
ar: حول
