OneSignal Pushout (1.0.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Unsubscribe
sv: Säg upp prenumeration

en: Description
sv: Beskrivning

en: Settings
sv: Inställningar

en: Recipients
sv: Mottagare

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Debug
sv: Felsök

en: About
sv: Om

en: App ID
sv: ID-nummer för app
